| Nguồn gốc: | Trung Quốc |
| Hàng hiệu: | FOFIA |
| Chứng nhận: | ISO11784/5 |
| Số mô hình: | ZS006 |
| Tài liệu: | ZS006 Animal ID Microchip.pdf |
| Số lượng đặt hàng tối thiểu: | 1 CÁI |
|---|---|
| Giá bán: | to be negotiation |
| chi tiết đóng gói: | 1pcs = túi+ ống tiêm+ glasstag+ 6 nhãn dán mã vạch / 20 % mỗi túi |
| Thời gian giao hàng: | 1-7 NGÀY |
| Điều khoản thanh toán: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Khả năng cung cấp: | 100000 chiếc mỗi tuần |
| R/W tiêu chuẩn: | ISO11784/5 FDX-B | Tính thường xuyên: | 134,2kHz |
|---|---|---|---|
| Kích thước: | 2.12*12mm | Tiêu chuẩn chống va chạm: | IP 67 |
| Nguồn gốc: | Châu Âu | Nhiệt độ lưu trữ: | -40 đến 100 độ |
| Màu sắc: | trắng | Cân nặng: | 6,86g |
| vật liệu tiêm: | PP | Khử trùng: | Khí EO |
![]()
| Microchip Specifications | |
|---|---|
| Chip Standard | ISO11784/5 FDX-B |
| Frequency | 134.2KHz |
| Dimension | Ø2.12*12mm |
| Material | Bio-glass |
| Temperature Range | -25°C to 50°C |
| Temperature Accuracy | ±0.1°C / 0.18°F |
| Additional Information | |
|---|---|
| Reader | All |
| color | white |
| Package | 20pcs/bag |
| Sterilization | EO gas |
| Barcode Label | 6 barcode stickers |
| Guarantee | 20 years for chip, 5 years for sterilization |
Packaging: 10pcs per box, 500pcs per shipping box
Wuxi Fofia Technology Co., Ltd provides comprehensive solutions for livestock smart management and pet ID management. Our products serve farm animals, pets, fish, Arowana, and wild animals.
We are committed to developing and promoting animal identification products, earning customer trust through high-quality products, first-class service, and fast delivery. All raw materials come from qualified suppliers with guaranteed quality.
Specializing in animal ID products for over 20 years, we manufacture animal microchips, pet microchips, ear tags, electronic ear tags, and RFID readers. Our products are exported to more than 90 countries worldwide.
Email: Tina@fofia.com
Explore Our Catalog: fofiatag.com
Người liên hệ: Tina
Tel: +8613661674805